Andrzejkowy Wieczór Charytatywny dla Iwony Adamskiej

28 listopada 2015 r. w sali OSP Karniewo odbył się charytatywny wieczór andrzejkowy, podczas którego zbieraliśmy pieniądze dla chorej na SM mieszkanki naszej gminy Iwony Adamskiej, która zaszczyciła nas swoją obecnością podczas imprezy.

Gminny Ośrodek Kultury pragnie podziękować wykonawcom: zespołowi FIX oraz przyjaciołom Iwony, Oldze Przybysz, zespołowi Martess, Szkole Tańca Salsa Fit, Teatrowi ognia Mantra, Łukaszowi Wojtkiewiczowi, a także sponsorom imprezy oraz loterii fantowej: Beacie i Wojciechowi Jackowskim, Beacie Prusińskiej, Marcie i Pawłowi Balcerzak, Grzegorzowi Wawrzonkowskiemu z SPH-ROL Karniewo, członkom OSP Karniewo, Katarzynie Wojnarowskiej, Michałowi Grabowskiemu i firmie Granit, Małgorzacie Parzuchowskiej, Joannie Grabowiec, Małgorzacie Węgłowskiej, Beacie Wiśniewskiej, Jackowi Minasiewiczowi, Zenonowi Drzewieckiemu oraz Miejskiemu Domu Kultury w Makowie Mazowieckim.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia podamy w najbliższym czasie.