Wystawa fotograficzna "Latawcem po Islandii"

Wystawa fotograficzna "Latawcem po Islandii" oraz prezentacja latawców autorstwa Przemysława Łaseckiego.

www.latawce.info

OSTATKI

W KLUBIE SENIORA „KARNIEWIACY”

Być może dobrym wrażeniom z Przeglądu Zespołów Zapustnych w  Janowie ale na pewno dobrym stosunkom wśród seniorów Klubu Karniewiacy należy przypisać zorganizowanie w dniu 12 lutego 2013r. (wtorek) >spotkania ostatkowego< w swoim gronie. O godzinie 1600 Seniorzy spotkali się w sali konferencyjnej UG. Organizacja spotkania została znacznie ułatwiona z powodu imienin p. Danusi i p. Kazimierza. Po złożeniu życzeń, wręczeniu kwiatów i odśpiewaniu  STO LAT rozpoczęła się biesiada. Konsumpcja urozmaiconych przekąsek jak i płynów (trzeba było czymś spełniać toasty) dała podstawę swobodnej i wesołej, typowo ostatkowej atmosferze. Śpiewy i tańce-walce, polki i obertasy- trwały długo.

W międzyczasie p. Jadzia przedstawiła mową wiązaną rys historyczny Klubu Seniora Karniewiacy.  Praca ta jest cenna z powodu, iż pojawia się w niej  dużo  osób, które wniosły wielki wkład w powstanie i rozwój Klubu, a których już nie ma. Jednocześnie ujawniła twórczy talent naszej koleżanki, co zostanie niechybnie wykorzystane przy tworzeniu kolejnych programów  na różne uroczystości i imprezy.

Czas szybko płynął, ale zgodnie z przysłowiem „wszystko co dobre szybko się kończy” i ta wspaniała impreza około godziny 2200 się zakończyła. Uczestnicy –Seniorzy, wprawdzie jeszcze z dużą werwą ale nieco zmęczeni (hołubce i małe pojemniczki zrobiły swoje) udali się do domów.

Zdjęć na biesiadzie nie robiono – zapewne ich jakość byłaby słaba i nie kwalifikowałyby się do prezentacji.